WITAMY

 

W ramach firmy FHUP BEDLINGTON prowadzę działalność nieprzerwanie od 2000 roku, choć w 2013 roku obchodziłam jubileusz 25-lecia zajmowania się pielęgnacją sierści psów. Początki mojej firmy (FHUP BEDLINGTON) nie były łatwe. Cały profesjonalny sprzęt musiałam kupować za zarobione pieniądze. Nie było wówczas dotacji unijnych, ani preferencji, a i uzyskanie ulg na składkę ZUS nie było możliwe. Moja firma znalazła swoje miejsce w zaadaptowanej piwnicy domu moich teściów przy ulicy Rolnej 14 na krakowskich Dębnikach. Po kilku latach wraz z mężem przeprowadziliśmy generalny remont - ściany i podłoga zostały wykafelkowane, znalazło się też miejsce na wannę. Od tamtej pory w ofercie firmy znajduje się więc też kąpiel piesków małych ras. Na początku 2012 roku przeprowadzony został mały lifting i odświeżenie pomieszczenia firmy (malowanie, nowe meble, nowe drzwi). Firma rozwijała się i do tej pory rozwija się bardzo dobrze, choć nie mogąc liczyć na żadne dotacje unijne, w nowy sprzęt muszę inwestować sama część zarobionych pieniędzy. Kilka lat temu zakupiłam np. profesjonalny stół trymerski firmy VIVOG z elektrycznie regulowaną wysokością, który zastąpił poprzedni z ręcznie ustawianą wysokością. Z zagranicznych wyjazdów wystawowych przywożę często najnowsze najwyższej klasy (często niedostępne w Polsce) kosmetyki i różnego rodzaju akcesoria, które w dodatku są tam dostępne w korzystniejszych cenach, co pozwala na utrzymanie atrakcyjnych cen dla moich klientów przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

 

 

W związku z rosnącą ilością klientów, a także wypracowaną latami renomą, moja firma zawęziła wachlarz swoich usług. Obecnie specjalizuję się głównie w wystawowym i na co dzień przygotowywaniu szaty terierów wszystkich ras, jamników szorstkowłosych, sznaucerów oraz strzyżeniu ras miniaturowych i ozdobnych takich jak np.: maltańczyk, shih-tzu, bichon. Po wcześniejszym uzgodnieniu przyjmuje też inne rasy  np.: spaniele, setery, pudle oraz psy wielorasowe. Obsługuję wyłącznie psy zrównoważone psychicznie, natomiast nie przyjmuję zwierząt agresywnych, bardzo zaniedbanych lub całkowicie sfilcowanych. Nie zajmuje się też psami dużych ras takich jak np.: labradory, owczarki niemieckie, bobtaile itp.

 

  

Mojej firmie mogą państwo bez obaw powierzyć swoich podopiecznych. Wieloletnie doświadczenie  oraz moje wykształcenie (jestem mgr inż. zootechniki) i zdobyte przez moich klientów liczne tytuły na wystawach w kraju i za granicą najlepiej świadczą o jakości moich usług. Po wejściu do firmy mogą Państwo zobaczyć na półkach liczne puchary i inne nagrody zdobyte tylko przez moje psy, bo przecież puchary i nagrody klientów pozostają u ich właścicieli.

 

 

W swoim salonie nie stosuję żadnych środków uspokajających. Do każdego psiego klienta podchodzę ze spokojem, cierpliwością i miłością, traktując go z należytym szacunkiem i troską. Jeżeli więc zależy Państwu, aby wasz podopieczny zachwycał swoim wyglądem i nie chcecie chować się w zaułkach zanim pies odrośnie po źle wykonanym zabiegu – ZAPRASZAM DO MOJEJ FIRMY, gdyż salon FHUP BEDLINGTON to doświadczenie,  wieloletnia tradycja, renoma i najwyższej klasy profesjonalizm.